ARPA (BEYAZ) İşlem Adeti: En az: 2.420 | En çok: 2.600
BUĞDAY (MAKARNALIK) İşlem Adeti: En az: ------- | En çok: -------
MISIR (SARI) İşlem Adeti: En az: ------- | En çok: -------
NOHUT (NATÜREL) İşlem Adeti: En az: ------- | En çok: -------
K. FASULYE (NATÜREL) İşlem Adeti: En az: ------- | En çok: -------
 
 


  Başarı Hikayeleri


KAYAOĞULLARI TAVUKÇULUK

Kayaoğulları tavukçuluk, 2000 yılında  4.600 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 72.000 M2 üzerine kurulmuş bir tesistir. KRM yumurta bünyesinde 4 adet bağımsız kümes sistemi ve özel dizayn edilmiş yumurta depolarına sahiptir. Firma kurulduğu günden bu yana,  kapasite artışı, yarka yetiştiriciliği ve yem fabrikası yatırımlarını gerçekleştirmiştir.

2017 yılında karaman organize sanayi bölgesinde 8000 bin tonluk çelik silo tahıl depolama tesisini faaliyete alarak hammaddeler el değmeden  modern, hijyenik, ileri teknolojik otomasyon sistemleri ile sürekli kontrol altında tutulmaktadır.

Kayaoğulları Tavukçuluk yetkilisi Mehmet Kaya’nın verdiği bilgilere istinaden;

Firmamız, kuruluşunun ilk yıllarında Karamanın günlük yumurta tüketiminin bir bölümünü karşılarken bugün Irak başta olmak üzere, İran, Suriye ve Katar’a ihracat yapmaktayız.

Bununla birlikte Karaman Ticaret Borsası sayesinde tarım ve gıda ürünleri ticaretinin yapıldığı İzmir Ticaret Borsası tarafından oluşturulmuş  E-Comodity Bazaar’a üye olduk. E-Comodity Bazaar sistemi, Toptan olarak satışını yapmak istediğimiz ürünlerimizi portalde sergileyebilmemiz, alım ve satım yapmak istediğimiz ürünler için açık arttırma ve açık eksiltme şeklinde ihale açmamıza imkan sağlamaktadır. Hem İzmir ve çevresinde hem de dünya üzerinde herkesin ulaşabileceği  E ticaret üzerinden satışa sunduğumuz ürünlerimizle büyük pazarlar  oluşturmamıza katkıda bulunmuştur. Aynı zamanda İzmir ve çevresinde E-Commodiyt Bazaar sistemi sayesinde tanışıp, ticari pazarımız da İzmir’in bizim için ayrı bir yerinin olduğunu fark etmemizi sağlayan ticari ilişkiler kurmamızda etkili olmuştur.

Gelişen ve her gün kendini yenileyen bu coğrafyada, Karaman Ticaret Borsası işbirliğinde bu tarz yenilikler ve eğitimlerle bilgilendirilip, haberdar edilerek, firma olarak kendimizi yeniliyor ve gelişen teknolojiyi kullanarak sektörün tercih edilen markası olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Firma olarak, dünya üzerinde en fazla tüketilen gıda maddeleri arasında yer alan yumurtayı, kaliteli hammadde kullanarak %100 güvenli, sağlıklı ve hijyenik şartlarda tüketiciye ulaştırabilmek.  İnsan sağlığı ile doğrudan ilgili olan gıda sektöründe saygın ve güvenilir bir marka olabilmek.

 
 
 
 
   ETKİNLİK TAKVİMİ
 


 
 

TOBB  
TOBB ETÜ - TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi  
ABİGEM - Avrupa Birliği Türkiye İş Geliştirme Merkezleri
TOBB Sanayi Veri Tabanı  
TEPAV - Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı  
MEYBEM - Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri
Kobi Bilgi Sitesi  
KGF - Kredi Garanti Fonu  
GTİ - Gümrük ve Turizm İşletmeleri
TOBB TV  
Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi  
BALO - Büyük Anadolu Lojistik Organizasyonlar
UMEM Beceri 10 Projesi  
TOBB Türkiye Fuar Rehberi  
İKV - İktisadi Kalkınma Vakfı
               
Her hakkı saklıdır.© 2014 Karaman Ticaret Borsası                 
Web Tasarım DNZ WEB DİZAYN
 
Online Ziyaretçi Sayısı :
3
E-Posta : info@karamantb.org.tr   
Toplam Ziyaretçi Sayısı :
20208